Ogrody zimowe

Ogrody zimowe
Ogrody zimowe są świetnym rozwiązaniem na stworzenie dodatkowego miejsca wypoczynku w twoim domu.

Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie ze względu na swoją funkcjonalność. Przeszklone ściany i dach dostarczają dużo słońca, a jednocześnie chronią przed promieniami UV, deszczem i wiatrem. Wszystkie nasze konstrukcje są zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością można było je złożyć samodzielnie w razie potrzeby.

Oferujemy rozwiązania całoroczne, sezonowe lub tanie modułowe ogrody zimowe.
CAŁOROCZNY OGRÓD ZIMOWY

Pozwala na wygenerowanie nowej przeszklonej przestrzeni służącej do odpoczynku przez cały rok. Dzięki swojej konstrukcji i najwyższej jakości materiałów posiada 3 razy lepsze właściwości termoizolacyjne niż sezonowy ogród. Oranżeria jest komfortowa i pozwala na przesunięcie ścian przednich jak i bocznych dając nam otwartą przestrzeń w miesiącach letnich.

SEZONOWY OGRÓD ZIMOWY

Sezonowy ogród zimowy jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań ze względu na swoją umiarkowaną cenę i funkcjonalność. Można cieszyć się urokiem własnego ogrodu od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

MODUŁOWE OGRODY ZIMOWE

Tanie oranżerie idealne na miesiące letnie, które zapewnią ci cień i komfort podczas wypoczynku.

WYKONANIE
WYKONANIE

Oranżerie wykonane są z wytrzymałego aluminium łatwego w konserwacji, taniego w utrzymaniu i wytrzymałego na zjawiska atmosferyczne. Boki i dach mogą być wykonane ze szkła lub poliwęglanu. Naszą sprawdzoną i popularną propozycją jest poliwęglan, ze względu na swoją trwałości i wysoką odporność na warunki pogodowe. Zawiera filtry UV i jest łatwa w konserwacji. Zadaszenia w zależności od wyboru wariantu mogą być w różnych kolorach: mlecznym, zadymionym albo przezroczystym.

Oferta cenowa oraz pomiary są ZA DARMO!

Zapytaj o szczegóły naszych specjalistów

Doradzą ci w doborze idealnego rozwiązania dopasowanych do twoich potrzeb i oczekiwań.