Fotowoltaika

Fotowoltaika
Fotowoltaika jest niezależnym sposobem pozyskiwania energii z promieni słonecznych, dającym szereg możliwości i zastosowań dla twojego domu lub firmy.

Zapewniamy kompleksową obsługą zleceń. Na podstawie konsultacji i analizy zapotrzebowania energetycznego dobierzemy odpowiednią dla Twoich potrzeb i oczekiwań instalację fotowoltaiczną. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zamontuje panele słoneczne zgodnie z ustaleniami.

 Każdy nasz projekt traktowany jest indywidualnie i realizowany z niezwykła starannością przez profesjonalistów.

JAK DZIAŁA SYSTEM FOTOWOLTAICZNY

Image
  • Panel - Przemienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.
  • Inwerter czyli falownik - pełni funkcję procesora całego systemu. Zamienia wytworzony prąd stały w zmienny (czyli taki jaki mamy w gniazdkach) i zabezpiecza przed przepięciami.
  • Licznik dwukierunkowy - pozwala mierzyć energię wyprodukowaną przez instalację.
TECHNOLOGIA
TECHNOLOGIA
Korzystamy tylko z certyfikowanych komponentów uznawanych w branży PV takich jak: SolarEdge, FoxESS, Growatt, Sugrow, Risen, Jinko Solar. Pozwala to na bezpieczne i efektywne korzystanie w fotowoltaiki. W zależności od potrzeb dysponujemy trzema rodzajami instalacji: Off Grid, Hybryda i On Grid.
GWARANCJA
GWARANCJA

Decydując się na instalację paneli słonecznych jest to inwestycja na minimum 25 lat, a przy wysokiej klasie fotowoltaiki gwarancja może wynosić nawet 40 lat.

Oferujemy również:

  • 25 lat gwarancji na prace instalacyjne
  • 25 lat Gwarancji Produkcji czyli gwarancji uzysku
  • 25 lat opieki serwisowej
  • 3 lata gwarancji na uszkodzenia mechaniczne
  • Darmowy wgląd do monitoringu przez internet, iOS i Android przez minimum 25 lat (Monitorowanie każdego modułu pozwala, na natychmiastową diagnozę usterki.).

Gwarantujemy dostarczenie deklarowanej ilości energii lub dofinansujemy Twój rachunek!

OSZCZĘDNOŚCI
OSZCZĘDNOŚCI

Obecne następuje duży wzrost cen energii w całym kraju. Z najnowszych badań wykonanych w maju 2022 wynika, że inwestycja z instalacji paneli słonecznych zwraca się już po 4,4 roku!

Fotowotltaika zapewnia obniżenie kosztów energii do 90% zapewniając również wolność i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Zapytaj o szczegóły naszych specjalistów

Doradzą ci w doborze idealnego rozwiązania dopasowanych do twoich potrzeb i oczekiwań.